Hakkımızda


Arslan Gümrük Müşavirliği olarak, 40 yılı aşkın bir süredir “Gümrük ve Dış Ticaret Müşavirlik Hizmetlerini” profesyonelce sürdürmekteyiz.

Kaliteli ve ilgili mevzuatlara tam olarak uygun hizmet verme prensibini ön planda tutan, uzun yıllardır gümrük müşavirliği sektöründe faaliyet gösteren ve bilgi birikimini taşıyan tecrübeli bir ekibiz. Hizmet verdiğimiz sektörlerin ihtiyaç ve beklentilerine paralel olarak kendimizi sürekli yenileyerek, kullandığımız bilgi teknolojilerinin de yardımıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarını mümkün olan en kısa zamanda karşılamaktayız.

Sektörel odaklanmamız doğrultusunda uzun süredir hizmet verdiğimiz alanlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaktayız. Grup olarak, her sektör ve her müşteri portföyüne hitap etmektense, tecrübelerimizin yoğunlaştığı alanları tercih etmekteyiz. Arslan Grubu olarak gerek günlük operasyonlarımızın hızlı ve güvenli olarak tamamlanması, gerekse ekonomik etkili gümrük rejimlerini kullanarak firmanıza vergi avantajları yaratacak yapısal çözüm önerileri sunmaktayız.

Arslan Grubu olarak başta İstanbul, Bursa ve İzmir olmak üzere sanayi merkezlerinin tamamında hizmet vermekteyiz. Kadromuz bilgi teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak, değişen mevzuata en iyi ve en kısa şekilde uyum gösterebilen profesyonel gümrük elemanlarından oluşmuştur.